Ergonomisko somu pielaikošana un noma

Lai bērna nēsāšanu padarītu vienkāršāku, vecāki izvēlās arī vienkāršākus nēsāšanas palīglīdzekļus.Viens no tiem ir ergonomiskās somas. Tiek uzskatīts, ka ergonomiskās somas ērtības un nēsāšanas viegluma ziņā ir nākamais aiz slinga. Ergonomiskajā somā tiešām var viegli pārnēsāt pat smagu bērnu, jo somas konstrukcija ir tāda, ka šis svars tiek "uzsēdināts" uz nēsātāja gurniem, līdz ar to nenoslogojot plecus un muguras muskuļus.

Ergonomiskajām somām ir dažādi veidi. Dažas no tām ir paredzētas arī jaundzimušajiem, lai gan pastāv viedoklis, ka ergonomiskajās somās ieteicams nēsāt tikai no 3 mēnešu vecuma. Dažādu firmu ergonomiskajām somām ir savas īpatnības, nepilnības un priekšrocības. Citam šīs nianses lieliski der,  citam neder, un ir jāmeklē cita soma. Tā kā soma ir jau gatavs izstrādājums, to nav tik vienkārši pielāgot individuāli katram bērniņam, kā tas ir ar slingu. Lai nekļūdītos izvēlē - ir jāizmēģina praktiski!

Lai pirms somas iegādāšanās būtu pārliecība par to, ka mazulim un nēsātājam tā patiešām patiks, piedāvāju pielaikot populārākās ergosomas:

- Manduca ( arī ar kāju izvērsuma samazināšanas jostiņu)

- Ergobaby ( Performance; Organic; Original, Ergobaby 360 - 4 pozīciju) +jaundzimušo ieliktnis

- Ergobaby Adapt ( soma arī jaundzimušajiem bez papildus ieliktņa )

- Bondolino

- Marsupi

- Physio Carier (+ jaundzimušo ieliktnis )

- Ruckeli

Konsultācijas ilgums - līdz 1 stundai. Konsultācija notiek prakses telpās Rīgā, Kalnciema ielā 80A- 9.

Maksa par konsultāciju - EUR 20

ERGOSOMAS VAI SLINGA NOMA EUR 15 nedēļā. Par 2 nedēļām EUR 20

Ir iespējams iegādāties un izmantot dāvanu karti šim pakalpojumam.


        

Interesējošais pakalpojums
Jūsu e-pasts
Telefons
Teksts/komentārs
Drošības kods